معرفی این کشور

جهت مهاجرت به ترکیه، ابتدا شما باید این کشور را بهتر بشناسید. جمهوری ترکیه کشوری در خاورمیانه است و قسمتی از آن در اروپا واقع شده است. با این حال چندی است که در تلاش است به اتحادیه اروپا بپیوندد. هم‌اینک تیم ملی فوتبال این کشور در لیگ اروپا شرکت می‌کند. این کشور به نوعی فصل مشترک قاره‌های آسیا و اروپاست و به همین دلیل فرهنگ آن هم تلفیقی از هر دو فرهنگ شرق و غرب کره زمین است.

این کشور دو تکه، از شمال‌غربی با بلغارستان، از غرب با یونان، از شمال‌شرقی با گرجستان، از شرق با ارمنستان، آذربایجان و ایران، از جنوب‌شرقی با عراق و سوریه و از جنوب با دریای مدیترانه و به تبع آن با قبرس همسایه است.

 

این کشور جزو کشورهای توسعه‌یافته رده‌بندی می‌شود و نظام آن جمهوری است. این کشور در سال ۱۹۲۳ به رهبری مصطفی کمال پاشا (آتاترک) جانشین امپراتوری عثمانی شد. امپراطوری عثمانی به دلیل شکست در جنگ اول جهانی از هم پاشید و مورد تهاجم بریتانیا و متحدانش واقع شد. در همین زمان مصطفی کمال پاشا مقاومت ملی را علیه این کشورها طراحی کرد که در نتیجه آن جمهوری ترکیه بر پایه اصل جدایی دین از سیاست بنا شد.

این کشور در سال ۱۹۴۶ میلادی عضو سازمان ملل متحد شد و در سال ۱۹۵۲ به ناتو پیوست. این کشور عضو جنبی اتحادیه اروپا است و یکی از اعضای اکو نیز به شمار می‌آید.

طرح اصلی پرچم آن ماه و ستاره سفید با زمینه سرخ رنگ است. این طرح مربوط می‌شود به علایمی که امپراتوری‌های ترک سلجوقی و عثمانی به عنوان پرچم استفاده می‌کردند.

مهاجرت به ترکیه
مهاجرت به ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

توسط ثبت شرکت، شما یک شرکت بازرگانی به ثبت می رسانید که توسط آن مجاز به هر نوع فعالیت قانونی در کشور ترکیه می شوید. افتتاح حساب بانکی هم از دیگر امکانات ثبت شرکت در ترکیه می باشد.

با یک اقامت هم نگران نباشید. چرا که به واسطه ی ثبت و استخدام دو نفر کارمند و بیمه نمودن آنها می توانید از مزایای اخذ اقامت بهره مند شوید. البته پرداخت صحیح و به موقع مالیات را نادیده نگیرید.

ثبت شرکت در ترکیه در مناطق آزاد تجاری شامل:  شرکت های صنعتی می شود که شما در آن شهرک ها می توانید زمین به قیمت مناسب خریداری کنید و تسهیلات خیلی مناسبی از دولت جهت ساخت سوله دریافت کنید

و برای استخدام کارمند و کارگر تسهیلات ویژه دریافت نمائید خصوصاً برای مقوله بیمه و از معافیت های مالیاتی برخوردار شوید.

ولی لازم به ذکر است. که این روش تنها برای امور تولیدی و صادراتی می باشد که شما باید یک کالا تولید نمائید. و برای صادرات به اسم کشور ترکیه از دولت تسهیلات دریافت می نمائید.

خدمات ما برای ثبت شرکت در ترکیه

خدمات ما شامل:

انجام کلیه ی مراحل ثبت شرکت در ترکیه – اجاره ی دفتر کار- اخذ کارت بازرگانی- اخذ اقامت- اخذ شماره ی مالیاتی- اخذ روزنامه رسمی

افتتاح حساب بانکی- ترانسفر و تور لیدری- استخدام کارمند و سایر خدمات در خواستی شما می باشد.

مراحل و مدارک در خواستی ثبت شرکت در ترکیه را پیچیده نکنیم. و تنها با اخذ اسکن پاسپورت مراحل مقدماتی کار ثبت شرکت در ترکیه را آغاز می نمائیم.

Ice Group Logo Solo
مهاجرت به ترکیه

مراحل ثبت شرکت در ترکیه

1- تنظيم اساسنامه شرکت

2- تنظيم فرم مخصوص ثبت شرکت در ترکیه

3- تنظيم فرم اتاق بازرگاني

4- تنظيم فرم تعهد آدرس (اتاق بازرگاني)

5- ثبت رسمي امضاء مديرعامل

6- تاييد رسمي اساسنامه در محضر

7- ترجمه گذرنامه هاي کليه شرکاء و تاييد آنها در ارگانهاي ذيربط محل

8- دريافت کارت بازرگاني

9- چاپ رسمي شرکت در روزنامه

10- تنظيم اجاره نامه محل استقرار شرکت

11- اخذ شماره مالياتي سهامداران شرکت

12- اخذ شماره مالياتي شرکت

13- تاييد آدرس محل کار توسط مامور اداره ماليات

14- تصديق دفاتر حسابداري

15- گشايش حساب بانکي شرکت

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در ترکیه

1- اصل ، کپي و ترجمه گذرنامه تمامي سهامداران شرکت و تاييد آن توسط مراجع ذيربط

2- دو قطعه عکس 4*3 از کليه سهامداران شرکت

3- وکالتنامه رسمي و ترجمه تاييد شده آن توسط سفارت ترکيه در تهران در صورت عدم حضور صاحب شرکت در ترکيه

4- آدرس و مشخصات و تلفن ايران

5- آدرس و مشخصات و تلفن ترکيه

6- مشخص نمودن عنوان شرکت

7- مشخص کردن سهامدارن و ميزان سهام آنها

8- مشخص کردن مدير عامل

9- مشخص کردن زمينه يا زمينه هاي فعاليت شرکت

مدارک مورد نیاز

 

برای اطلاعات بیشتر از طریق واتس‌اپ با ما تماس بگیرید

 

0615 3315 374+

0715 3315 374+

0815 3315 374+