معرفی این کشور

جهت مهاجرت به کشور اسلواکی، ابتدا شما باید این کشور را بهتر بشناسید. پس از شناخت بهتر شما می‌توانید تصمیم بهتری بگیرید. کشور اسلواکی همسایه کشور های اتریش، مجارستان، لهستان، اوکراین و جمهوری چک می­‌باشد. این کشور دارای آب و هوا مرطوب و معتدل و یک کشور نیمه کوهستانی است. در مناطق شرقی، شمال و قسمتی از غرب این کشور کوه­های سر­به­فلک کشیده وجود دارد.

در قرن 5 و 6 میلادی، قوم اسلواک در این منطقه سکنا گزیدند. در بین سال­های جنگ جهانی اول و دوم، چکسلواکی همواره در داخل از طرف اقلیت­های آلمان و مجارستانی تحت فشار بود. سرانجام این فشارها منجر به تصرف برخی از نواحی چکسلواکی توسط کشور آلمان گردید.

در سال 1945 عملیات نظامی در این کشور پایان یافت و با به دست آوردن برخی نواحی از دست رفته وحدت خود را به دست گرفت. در سال 1946، پس از انتخابات پارلمانی و قدرت گرفتن حزب کومونیست، سیاست خارجی چکسلواکی متمایل به کشور روسیه شد.

در سال 1993 چکسلواکی توسط یک توافق دو طرفه به دو کشور چک و اسلواکی تقسیم گردید. این کشور یکی از اعضا سازمان تجارت جهانی، پیمان آتلانتیک شمالی و اتحادیه اروپا می­‌باشد.

مهاجرت به اسلواکی
مهاجرت به اسلواکی

سیاست در اسلواکی

دموکراسی در این کشور استوار بر مجلس می‌­باشد. در سال 2006 آخرین انتخابات مجلس در این کشور برگزار شده‌است. در سال 2004 نیز انتخابات ریاست جمهوری برگزار گردید و در نتیجه آن ایوان گاسپاروویچ به عنوان رئیس جمهور این کشور انتخاب شد.

در این کشور با رای مستقیم مردم رئیس جمهور انتخاب می‌­شود. دوره ریاست جمهوری در این کشور 5 ساله است. فرد رئیس جمهور رئیس حکومت می­باشد اما درصد بالایی از قدرت اجرایی کشور در دست نخست وزیر می­‌باشد. نخست‌وزیر رئیس دولت و بر کابینه نظارت دارد. دوره نخست وزیری در این کشور 4 سال است. مجلس این کشور دارای 150 کرسی می‌باشد. مدت خدمت نمایندگان دوره­ای 4 ساله است.

اقتصاد در اسلواکی

107 میلیارد دلار تولید ناخالصی داخلی این کشور است. نیرو کار اسلواکی حدود 5/2 ملیون نفر و نرخ بیکاری در آن 6/8 درصد است.

ازمحصولات صادراتی آن می­توان به وسایل نقلیه، ماشین‌آلات و تجهیزات الکترونیک، مواد فلزی، مواد شیمیایی و معدنی و مواد پلاستیکی اشاره کرد. صادرات این محصولات به کشورهایی از قبیل روسیه، آلمان، مجارستان، اتریش، جمهوری چک، لهستان و ایتالیا است.

محصولات مختلف کارخانه‌ای، ماشین‌آلات و تجهیزات حمل و نقل، سوخت و مواد شیمیایی نمونه­ای از محصولات وارداتی این کشور به شمار می­آید. این محصولات از کشورهای جمهوری چک، آلمان، مجارستان، روسیه، اتریش، لهستان و ایتالیا  وارد می‌شود.

مهاجرت به اسلواکی
مهاجرت به اسلواکی

مردم اسلواکی

این کشور دارای 5/5 میلیو نفر جمعیت است که دارای میانگین سنی 36 سال است. امید به زندگی در بدو تولد برای مردان ۷۱ سال و برای زنان ۱۱/۷۹ سال است.

۸۵/۸ درصد از مردم این کشور از نژاد اسلواک، ۷/۱ درصد کولی  ۷/۹ درصد مجار هستند. در بالایی از مردم این کشور مسیحی و ۹/۶۸درصد آنها پیرو کلیسای رم می­باشند. ۹۹/۷ درصد از جمعیت بالا ۱۵ سال آن باسواد هستند. زبان رسمی این کشور اسلواکی است.

ارتباطات در اسلواکی

تمام روزنامه­های فعال در این کشور وابسته به بخش خصوصی بوده و بیش از 20 شبکه رادیویی خصوصی در این کشور در حال فعالیت هستند. در سال­های اخیر شبکه­های خصوصی تلویزیونی مخاطبان شبکه­های دولتی را به سمت خود کشیده­اند. همچنین درصد بالایی از مردم این کشور مشتری شبکه­های تلویزیونی کشورهای همسایه، به ویژه کشورهای مجارستان و چک می‌­باشند.

مهاجرت به اسلواکی
مهاجرت به اسلواکی

ثبت شرکت در اسلواکی

ICE GROUP  با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر، در حال فعالیت در کشور اسلواکی می‌­باشد. این تیم در راستای دریافت اقامت بر مبنای ثبت شرکت در این کشور برای شما عزیزان آمادگی خود را اعلام می‌­دارد.

بنابراین با داشتن اقامت این کشور شما قادر خواهید بود به تمامى کشورهاى اتحادیه اروپا و شینگن بدون نیاز به ویزا سفرکنید. همچنین جهت دریافت ویزای بسیارى از کشورهاى غربى همچون کانادا، استرالیا، نیوزیلند و حتى آمریکا را به راحتى اقدام نمایید.

خدمات ICE GROUP بری ثبت شرکت در اسلواکی

مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت

انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در این کشور توسط وکلای رسمی شرکت

اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت ( مرحله مقدماتی )

افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت

تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور اسلواکی

دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت

Ice Group Logo Solo
مهاجرت به اسلواکی

مزایای ثبت شرکت در اسلواکی

مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)

دسترسی به تمام نواحی اروپای شینگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت

امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال

امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم

امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا

افتتاح حساب شرکتی و شخصی

استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی

قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا

مراحل ثبت شرکت در اسلواکی و دریافت اقامت

تشکیل پرونده از طریق گروه وکلا در اسلواکی و هماهنگی با وزارت بازرگانی و وزارت امور خارجه و دریافت تاییدیه

و موافقت دولت اسلواکی نسبت به Business Plan و اجازه فعالیت تجاری برای متقاضی

تعیین وقت مصاحبه در سفارت و دریافت ویزای D برای فرد متقاضی و خانواده ایشان حضور در اسلواکی جهت دریافت اقامت یکساله و انجام مراحل ثبت شرکت

بعد از گذشت یکسال و ارائه گزارش کاری شرکت ، اقامت تمدید خواهد شد.

بعد از ۳ سال اقامت در اسلواکی و در صورت ارائه فعالیت تجاری مثبت ، فرد متقاضی و خانواده ایشان حق تقاضای دائم پیدا خواهند نمود.

مراحل ثبت شرکت
مدارک مورد نیاز

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در اسلواکی و اقامت

نام شرکت (توسط خود شما ارائه میشود)

پر نمودن فرم ثبت شرکت در اسلواکی

اسکن پاسپورت سهامداران و مدیرعامل

طرح توجیهی اقتصادی ( Business Plan )

سند مالکیت و پرینت حساب بانکی

کپی از آخرین مدرک تحصیلی‌

وکالتنامه (که باید توسط موکل امضا شود)

 

برای اطلاعات بیشتر از طریق واتس‌اپ با ما تماس بگیرید

 

0615 3315 374+

0715 3315 374+

0815 3315 374+