جهت مهاجرت به کشوری دیگر، یکی از گزینه‌های قابل تأمل مهاجرت از طریق ثبت شرکت در کشور مورد نظر می‌باشد. در بعضی مواقع برای مهاجرت به یک کشور، بایستی در آن کشور سرمایه گذاری انجام داد. اما از طریق ثبت شرکت می‌توان زمان کوتاه تر و هزینه کم تری را جهت امر مهاجرت صرف کرد. از طریق ثبت شرکت در یک کشور خارجی می‌توان اقامت فرد و خانواده‌اش را دریافت نمود.

یکی از دلایل مهاجرت افراد از یک  کشور وجود تحریم‌ها و تاثیر آن بر شرایط جامعه است. افرادی سودجو نیز از این شرایط سوءاستفاده می‌کنند. پس قبل از هر اقدامی نیاز به بالا بردن سطح اطلاعات خود داریم تا در دام این افراد گرفتار نشویم.

ثبت یک شرکت به صورت بین المللی حاوی مزایای بسیاری می‌باشد. هر فرد بر اساس چارچوب حاکم، می‌تواند از شرایط به نفع خود استفاده کند.

مهاجرت از طریق ثبت شرکت
مهاجرت از طریق ثبت شرکت

دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در خارج از کشور

جهت مهاجرت و دریافت اقامت به وسیله راه‌اندازی یک تجارت بین المللی چند راه وجود دارد. از این موارد می‌توان به ایجاد تجارت به‌عنوان تاجر منحصر‌به‌فرد، شعبات دفاتر شرکت خارجی، شریک تجاری و ثبت شرکت در یک کشور خارجی اشاره نمود.

جهت مهاجرت و دریافت اقامت از راه ثبت شرکت، نیازی به اقدام برای دریافت ویزای کاری نیست. تنها مجوز اقامت در کشور خارجی برای ثبت شرکت لازمه این کار است. در ابتدا این مجوز موقت بوده و پس از چند سال تبدیل به ویزای بلند مدت و نهایتاً ویزا دائم خواهد شد. شرط لازم برای این اتفاق موفقیت در زمینه تجارت و کسب و کار راه اندازی شده است.

ثبت شرکت در قاره اروپا

ثبت شرکت یکی از راه‌های دریافت اقامت می‌باشد. نتیجه راه اندازی کسب و کار، تجارت و انجام معاملات در اروپا دریافت اقامت موقت و سپس دائم است. 23 درصد نرخ پایینی برای مالیات شرکت‌ها محسوب می‌شود. این امر خود یک مشوق برای افراد خارجی جهت ثبت شرکت می‌باشد.

مهاجرت از طریق ثبت شرکت
مهاجرت از طریق ثبت شرکت

انواع ثبت شرکت

انواع شرکت‌هایی که جهت دریافت اقامت ثبت می‌شوند عبارت‌اند از:

 • شرکت سهامی خاص
 • شرکت با مسئولیت محدود
 • شرکت متشکل از افراد حقیقی و حقوقی
 • شرکت مشارکتی با قسمت سرمایه گذاری
 • شرکت با تشکیلات مطابق قوانین اتحادیه اروپا

اروپا محیط خوبی برای تجارت، خرید و فروش و ارائه خدمات است. دلیل این امر وجود تامیین کنندگان بسیار زیاد و دسترسی آسان به این منبع عظیم می‌باشد. از طریق ثبت شرکت در اروپا، در مدت زمانی کوتاه با دریافت اقامت یکی از کشورهای اتحادیه اروپا می‌توان از مزایای این کشورها استفاده کرد. زندگی در این حوزه، استفاده از حساب‌های بین المللی، رفت و آمد به راحتی در این حوزه و غیره جز این مزایا می‌باشد.

هر یک از کشورهای اروپایی قانون و مقررات خاصی برای صدور اجازه ثبت شرکت و امر اقامت افراد خارجی تبیین کرده‌اند. در برخی از کشورها مبحث تجارت و راه اندازی کسب کار امری ساده و بدون دردسر تلقی می‌شود. این در صورتی است که برخی از کشورهای دیگر این امر را برای افراد غیر اروپایی ناممکن می‌‌دانند.

مهاجرت از طریق ثبت شرکت
مهاجرت از طریق ثبت شرکت

مزایای ثبت شرکت

 • معافیت مالیاتی و تشویقی‌های صادراتی
 • مدیریت بهتر نیروی انسانی و منابع در دسترس
 • هم‌افزایی و دستیابی به این امر
 • فعالیت در بازارهای بین المللی
 • دور زدن تحریم‌ها
 • فعالیت اقتصادی در حوزه بانک‌های بین المللی
 • دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت

مدارک مورد نیاز

 • اصل گواهی ثبت علامت تجاری (به همراه کپی آن)
 • فرم تکمیل شده مخصوص جهت ثبت شرکت بین المللی (به همراه ترجمه انگلیسی آن)
 • روزنامه تأسیس به همراه آخرین تغییرات شرکت (برای افراد حقیقی و حقوقی)
 • درخواست کتبی به اداره ثبت علائم تجاری (با درج نام کشورهای مورد نظر)
 • وکالت نامه دادگستری (در صورت انجام امور اداری توسط وکیل)
 • مدارک هویتی مدیران و صاحبان حق امضا شرکت از قبیل شناسنامه و کارت ملی (به همراه کپی آن)
 • اظهارنامه یا اصل گواهی ثبت علامت تجاری در ایران (جهت رویت و کپی آن برای درج در پرونده)
 • پرداخت هزینه‌های ثبت و ارائه رسید بانکی (توسط اداره ثبت شرکت‌های بین المللی در کشور میزبان صورت می‌گیرد)
مهاجرت از طریق ثبت شرکت
مهاجرت از طریق ثبت شرکت

ICE GROUP با سابقه 12 ساله خود در زمینه امور مهاجرتی، همواره آمادگی خود را جهت مشاوره و همیاری شما عزیزان در این زمیه اعلام می‌نماید.

کشورهای ذیل گزینه‌های مناسبی جهت ثبت شرکت در کم‌ترین زمان ممکن می‌باشند. برای اطلاعات بیشتر از شرایط این کشورها به صفحات آن‌ها مراجعه نمایید.

برای دریافت مشاوره رایگان از طریق واتس‌اپ با ما در تماس باشید.

ویزای طلایی پرتغال

مهاجرت به پرتغال

جمهوری پرتغال یکی از کشورهای اتحادیه اروپا می­باشد. این کشور عضو قرارداد شینگن است. بیشتر ایرانی‌ها این کشور را به خاطر سابقه دیرینه‌­ای که در کشف سرزمین‌های جدید...

مهاجرت به ارمنستان

مهاجرت به ارمنستان

این کشور گردشگران زیادی از سراسر دنیا خصوصا ایران به خود جذب کرده است. همین نزدیکی هم باعث شده است تا در موقعیت های مختلف این کشور جز گزینه های اول باشد ...

مهاجرت به اسلواکی

مهاجرت به اسلواکی

کشور اسلواکی همسایه کشور های اتریش، مجارستان، لهستان، اوکراین و جمهوری چک می­‌باشد. این کشور دارای آب و هوا مرطوب و معتدل و یک کشور نیمه کوهستانی...

مهاجرت به مجارستان

مهاجرت به مجارستان

جمهوری مجارستان واقع در مرکز اروپا می­باشد. این کشور در لیست 15 مقصد برتر گردشگری در بین گشور­های جهان است. این کشور همسایه کشورهای اتریش، اسلواکی، رومان...

مهاجرت به عمان

مهاجرت به عمان

جهت مهاجرت به کشور عنوان، ابتدا شما باید این کشور را بهتر بشناسید. پس از شناخت بهتر شما می‌توانید تصمیم بهتری بگیرید. عمان کشوری باستانی می‌­باشد که ...

مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به ترکیه

جهت مهاجرت به ترکیه، ابتدا شما باید این کشور را بهتر بشناسید. جمهوری ترکیه کشوری در خاورمیانه است و قسمتی از آن در اروپا واقع شده است. با این حال چندی است که در...

 

برای اطلاعات بیشتر از طریق واتس‌اپ با ما تماس بگیرید

 

0615 3315 374+

0715 3315 374+

0815 3315 374+