معرفی این کشور

برای ثبت شرکت در انگلستان، ابتدا شما باید این کشور را بهتر بشناسید. ایرلند شمالی و بریتانیا متشکل از انگلستان، ولز، اسکاتلند و ایرلند شمالی می‌باشد. این کشور در سواحل شمال غربی اروپا قرار دارد. این کشور شامل دو جزیره اصلی است. یکی از آن ها ایرلند شمالی و دیگری اسکاتلند، ولز و انگلیس را در خود جای داده است.

این کشور توسط کانال مانش که در غرب آن قرار دارد از فرانسه جدا می‌شود. این کشور دارای آب و هوایی نسبتا سرد است. پایتخت آن لندن می­باشد که به شهر مه‌آلود معروف است.

این کشور با آنکه عضو اتحادیه اروپا می‌­باشد، اما هنوز به پول واحد آن یعنی یورو نپیوسته است. انگلیس همچنان از پوند استفاده می‌کند و مقیاس‌های طول و وزن آن سیستم غیرمتریک است. این کشور عضو قرارداد شینگن می‌باشد.

انگلستان مجموعه‌ای از فرهنگ‌های متفاوت است. در طول سال‌های گذشته افراد زیادی از ملیت‌های گوناگون به ویژه چینی، هندی و بنگلادشی به این کشور مهاجرت کرده‌اند. لندن، بیشتر شبیه به شهری چند ملیتی است تا شهری انگلیسی! با این حال با دور شدن از مراکز بزرگ جمعیتی، هنوز بافت سنتی انگلیسی در این کشور حفظ شده است. امید به زندگی در این کشور برای مردان ۷۶ سال و برای زنان ۸۱ سال است. دین اصلی این کشور مسیحیت می‌­باشد.ثبت شرکت 

ثبت شرکت در انگلستان
ثبت شرکت در انگلستان

سیاست در انگلیس

در انگلستان دموکراسی پارلمانی حاکم است. البته نظام آن پادشاهی می­باشد و ملکه به صورت فرمایشی در بالاترین مکان کشور نشسته است. نخست‌وزیر رئیس دولت و تصمیم‌گیرنده در امور سیاسی آن است.

ملکه آن در حال حاضر الیزابت دوم است.  این کشور یکی از بزرگترین مستعمرات دنیا را در طول سالیان طولانی داشته است. انگلیسی‌ها ضرب‌المثلی دارند که می‌گوید: «خورشید هیچ‌گاه در سرزمین بریتانیا غروب نمی‌کند.» که کنایه از مستعمره‌های فراوانشان بوده است.

نخست وزیر انگلیس از میان حزب حاکم انتخاب می‌شود. نخست وزیر و کابینه‌اش باید مورد تائید ملکه باشند و معمولا ملکه آنها را تائید می‌کند.

سن قانونی در این کشور ۱۸ سال است و از این سن حق رأی به افراد داده می‌شود و جز مسئولیت‌های قانونی شامل حال آنها می‌گردد.

اقتصاد در انگلیس

مهمترین ماده معدنی انگلستان، زغال سنگ است که در صنعت تولید برق به‌کار می‌رود. نفت و گاز طبیعی (که در مراکز صنعتی، تجاری و مسکونی به مصرف می‌رسند)، منیزیم، فسفات مس و آنتیموان از دیگر منابع آن می­‌باشد.

از شرکای تجاری انگلیس در بخش صادرات می­توان به آمریکا، آلمان، فرانسه، ایرلند، هلند، بلژیک و اسپانیا  اشاره کرد. کالاهای تولیدی، سوخت، مواد شیمیایی و دارویی، غذا، نوشیدنی و تنباکو جز صادرات این کشور می­‌باشد.

مهمترین شرکای تجاری انگلیس در بخش واردات آلمان، آمریکا، فرانسه، هلند، چین، نروژ  و بلژیک است.

ثبت شرکت در انگلستان
ثبت شرکت در انگلستان

اقتصاد بریتانیا

اقتصاد بریتانیا، در رتبه پنجم اقتصاد دنیا (و دومین در اتحادیه اروپا) و همچنین دهمین کشور (و سومین در اتحادیه اروپا) در تولید ناخالصی با ۲٬۵۶۹٬۲۱۸ دلار در سال ۲۰۱۴ می‌باشد. بریتانیا در سه سال پیاپی، سریعترین رشد اقتصادی را به خود اختصاص داده‌ است.

ارتباطات در انگلیس

این کشور دارای ۲۲۸ کانال تلویزیونی است که در این کشور برنامه تولید می‌کند.

دامنه اینترنتی آن uk. است و ۵.۱۱۸ میلیون میزبان اینترنتی فعال در آن وجود دارد. این کشور جزو کشورهای با خطوط پرسرعت اینترنت در جهان است و دارای ۳۳.۵۳۴ میلیون کاربر اینترنتی است.

ثبت شرکت در انگلستان
ثبت شرکت در انگلستان

ثبت شرکت در انگلستان

ثبت شركت در انگلستان از طريق ICE GROUP به صورت مادام‌العمر صورت مي­گيرد. البته اين شركت­ها معاف از ماليات نيستند، اما هيچگونه شارژ ساليانه‌ای را در بر نمي­گيرند.

پرداخت مالياتها بر اساس ميزان عملكرد و فعاليت شركت در انگلستان تعيين مي شود كه از طريق وكلا ICE GROUP  به تهران ارسال می­شوند.

انگلستان به دلیل نزدیکی به ایران و قوانین خاص و تجارت دیرینه ایرانیان طرفداران خاص خود را برای ثبت شرکت دارد. به خصوص که بسیاری از تجار برای برنامه های آینده تجاری و حتی گرفتن اقامت از آن بهره می­برند. توسط این امر اخذ اقامت انگلستان به راحتی برای شما فراهم می‌گردد.

انواع ثبت شرکت در انگلستان

شرکت های انگلیسی در میان اتحادیه اروپا ساده ترین و قابل انعطاف ترین برای ثبت هستند. در انگلستان بطور معمول سه نوع شرکت وجود دارد:

– شرکت های معمول سهامی خاص با مسئولیت محدود (Ltd)

– تعهدات محدود در قبال مشارکت (LLP)

– سهامی عام – سهام این نوع شرکتها می­تواند به عموم فروخته شود و حداقل بایستی ۵۰ هزار پوند سرمایه اولیه داشته باشد. (PLC)

ثبت شرکت در انگلستان
مراحل ثبت شرکت

مراحل ثبت شرکت در انگلستان

  • گرفتن یک نماینده در انگلستان به عنوان نماینده رسمی کارهای ثبتی و اداری شرکت
  • جستجو برای نام که ثبت نشده باشد
  • آماده سازی مدارک و اساسنامه شرکت بر اساس نوع شرکت و تعداد افرادی که شریک خواهند بود
  • گرفتن و اعلام آدرس رسمی برای شرکت
  • ثبت شرکت و گرفتن تاییدیه سازمان ثبت شرکتها
  • آماده سازی مهر برجسته شرکت

شرایط ثبت شرکت در انگلستان

– بدون نیاز به داشتن اقامت، مسکن یا حضور در انگلستان

– برای ثبت لازم نیست به انگلستان سفر کنید

– فقط یک نفر برای ثبت شرکت کافی است

– می­توانید حتی اگر در انگلستان تجارتی ندارید شرکت ثبت نمائید

– بر خلاف سایر حوزه های قضایی، هیچ محدودیتی در ثبت شرکت بریتانیا وجود دارد

ثبت شرکت در انگلستان
مدارک مورد نیاز

مدارک مورد نظر ثبت شرکت در انگلستان

مدارک شناسایی مانند پاسپورت و شناسنامه

ترجمه و تایید رسمی مدارکی که برای موارد مختلف تهیه می شود که بر اساس نوع شرکت متفاوت می باشد.

امضا کلیه فرم های مربوطه

 

برای اطلاعات بیشتر از طریق واتس‌اپ با ما تماس بگیرید

 

0615 3315 374+

0715 3315 374+

0815 3315 374+